Primeur sloep, perfect voor luxe dagtochten

De Primeur sloep: betrouwbaar, comfortabel en klaar voor een hele dag genieten op het water.

Primeur sloep

Een dag op het water. Dat is waar het om draait. Geen gedoe, geen complexiteit - gewoon starten en genieten. De Primeur sloep heeft zich de afgelopen jaren stevig gevestigd in het premium segment van de Nederlandse watersport. Niet door te pronken met technische snufjes, maar door consequent te leveren waar het op aankomt: betrouwbaarheid, comfort en pure vaarervaring. 

Gebouwd voor het Nederlandse vaarwater 

De Primeur 610 en 615 vormen de kern van het assortiment. Deze tenders zijn ontworpen met één doel: een volledige dag probleemloos varen. Waar veel sloepen na een paar uur al vermoeiend worden, blijft een Primeur comfortabel. De rompvorm zorgt voor stabiele vaareigenschappen, ook bij wat meer wind of golfslag. Ideaal voor de Friese meren, de Loosdrechtse plassen of een dagje IJsselmeer. 

Praktische voordelen die het verschil maken: 

  • Vaarduur van 7-8 uur: Een volledige tank betekent een volledige dag. Geen gedwongen tussenstops, geen berekeninkjes of stress over de brandstofmeter. 's Ochtends vertrekken, de hele dag genieten, 's avonds terugkeren. 
  • Doordachte ruimte-indeling: Elk centimeter is benut zonder krap aan te voelen. Voldoende zitplaatsen voor het hele gezin, bergruimte voor koelbox en waterspullen, en een layout die sociale momenten aan boord stimuleert. 
  • Afwerking die blijft: Kwaliteitsmaterialen en degelijke bouwkwaliteit. Een Primeur sloep is een investering die jarenlang meegaat zonder constant onderhoud of reparaties. 

De vaarervaring centraal 

Wat een luxe sloep luxe maakt, is niet de hoeveelheid elektronica aan boord. Het is het gevoel wanneer je wegvaart vanaf de steiger. De soepele acceleratie, de stabiele ligging in bochten, het gemak waarmee je aanmeert, daar merk je kwaliteit. 

De bediening is overzichtelijk en intuïtief. Alles zit waar je het verwacht. Geen handboeken doornemen of cursussen volgen. Gewoon instappen en vertrekken. Dat is de filosofie waar Nederlandse schippers van houden. 

Voor wie is deze sloep bedoeld? 

De Primeur tender richt zich op de watersporter die kwaliteit waardeert zonder opsmuk. Gezinnen die elk weekend het water op willen. Stellen die genieten van langere vaartochten. Mensen die hun boot zien als verlengstuk van hun buitenleven en opzoek zijn naar betrouwbaar, praktisch, maar wel met dat beetje extra's dat een dagje varen echt speciaal maakt. 

De instapprijs voor een vaarklare Primeur 610 of 615 ligt rond de €41.000 (prijzen onder voorbehoud). Dat positioneert deze sloepen duidelijk in het hogere segment. Maar voor die investering krijg je een boot die jaar na jaar presteert, die haar waarde behoudt, en die elke keer weer dat gevoel geeft waar het allemaal om begonnen is: vrijheid op het water. 

Op het water