Pearl Yachts gebruikt het evenement om zijn nieuwste modellen te laten zien, met de Amerikaanse première van de Pearl 63 als hoogtepunt. Iain Smallridge, oprichter en Managing Director van Pearl Yachts, vertelt: “Fort Lauderdale blijft een van de grootste podia voor de jachtwereld, en we zijn blij terug te keren met een volledige presentatie, inclusief de Amerikaanse première van de Pearl 63.”
Pearl 63
De Pearl 63 is ontworpen door Dixon Yacht Design, met interieurs van Kelly Hoppen Interiors. Het jacht biedt vier hutten, waaronder een ruime owners suite over de volle breedte. Het achterdek is voorzien van open zijbalkons en aanpasbare hoog-laag tafels, en dankzij de Volvo IPS-aandrijving vaart het schip stil en vol vertrouwen. Het model is bedoeld voor eigenaren die ruimte, luxe en moeiteloos varen belangrijk vinden.
/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F10%2Fm8LfY6zxcsvuA51759921436.jpg)
Andere modellen
Naast de 63 toont Pearl ook de Pearl 72, bekend om zijn dubbele mastercabines en uitzonderlijke binnenruimte, en de Pearl 82, die uitblinkt met een verhoogde stuurhut, een hoofddek-master met privéterras en de kenmerkende vloeiende overgang van binnen naar buiten.
Na de presentatie in Cannes in september kondigde Pearl ook de Pearl 100 aan, een 30-meter vlaggenschip met hybride aandrijving als standaard. Smallridge: “De Pearl 100 combineert duurzame innovatie met de vertrouwde kenmerken van Pearl: stijl, rust en vakmanschap.”
- Pearl Yachts