Op 11 juli kwam Van der Valk Shipyards met een verrassende aankondiging: in het geheim werd gewerkt aan een nieuw custom jacht en vorige week werden hiervan de eerste beelden gedeeld. Ze vaart onder de naam Pilot en de beelden spreken voor zich; een gedetailleerd exterieurprofiel, een prachtige, subtiele kleur en het bekende Van der Valk-vakmanschap.
Een uitdaging
Ontwerper Cor D. Rover benoemt de enorme uitdaging van het bouwen van het innovatieve vaartuig: "We hebben de werf zeker een enorme uitdaging gegeven, want de Pilot is anders dan alles in haar maatbereik. Door de mannelijke proporties te combineren met een overvloed aan rondingen, verwijzen haar hellende brugramen naar de stevigheid van een commercieel schip. Samen met de luchtroosters, geïnspireerd op de auto-industrie, creëren deze vormen een dynamisch totaalgevoel. Ik ben erg onder de indruk van hoe Van der Valk al deze elementen zo goed heeft weten te vangen." General Manager Bram Kooltjes benoemt trots te zijn op de prestaties van het team.
Op beelden van het interieur zullen we nog even moeten wachten, maar we kunnen ons voor nu in ieder geval schaamteloos vergapen aan de buitenkant. En die belooft veel goeds voor wat zich aan de binnenkant van het jacht bevindt.
- Yachts
- Van der Valk Shipyard
- YouTube still